Haberler

TİMBİR üyesi gazetecilere LÖSANTE Hastanesinde indirim anlaşması

BHA
195 Görüntüleme
01 Mart 2024 10:57
Son Güncelleme: 01 Mart 2024 10:57
Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR), üyelerinin daha iyi sağlık hizmeti alabilmesi için sağlık kuruluşları ile indirim anlaşmaları imzalamaya başladı. Bu kapsamda Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) ve LÖSANTE Hastanesi arasında indirim anlaşması imzalandı. Buna göre TİMBİR üyesi gazetecilere LÖSANTE Hastaneleri’nden yüzde 20’lik indirim sağlanacak.
TİMBİR üyesi gazetecilere LÖSANTE Hastanesinde indirim anlaşması

TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, TİMBİR Genel Başkanı Vekili Rifat Sait, TİMBİR Genel Başkan Yardımcıları Cengiz Aksan, Adil Koçalan, Birlik Haber Ajansı (BHA) Genel Müdürü Muhammet Kaçar, Gurme Magazin sahibi Ufuk Güngör ve Lösante Hastanesi Kurumsal Pazarlama Koordinatörü Soner Anafarta’nın katılımıyla, TİMBİR ve Lösante Hastaneleri arasında indirim anlaşması imzalandı.

LÖSANTE HASTANESİ

LÖSANTE hastanesi çocuk ve yetişkin fark etmeksizin tüm hastalara kardiyolojiden yeni doğana, onkolojiden kadın doğuma, acil servisten yoğun bakımlara, diş ünitesinden kozmetik dermatolojiye kadar bütün branşlarda hizmet veren hastanede erken tanı ve tedavide büyük öneme sahip yüksek teknolojik cihazlar kullanılıyor. Bu sayede biyopsi yapılması mümkün olmayan lezyonların değerlendirilmesi, metastaz varlığının araştırılması, düşük doz radyasyonla yüksek çözünürlüklü görüntüler elde edilmesi, yumuşak doku görüntüleme sayesinde komplikasyon kontrolü yapılması sağlanıyor.

Lösemi hastası çocukların tedavisinde yüzde 94 başarıya ulaşan ve yüzde 100 başarı hedefiyle çalışan LÖSANTE Hastanesi, tedavi gören çocukların ücretsiz tedavilerini sağlamanın yanı sıra tedavi için şehir dışından gelen ailelerin ekonomik kaygılarını azaltmak amacıyla Lösemili Çocuklar Köyü’nde barınma ihtiyaçlarını da karşılıyor.

Yorum Yazın