Haberler

Sirha 2017 Lyon

Editör Gurme
1090 Görüntüleme
12 Haziran 2017 13:16
Son Güncelleme: 12 Haziran 2017 13:16
Sirha: Dünya Yiyecek İçecek Sektörü’nde ilham adına coşkulu bir buluşma noktası 21-25 Ocak 2017de Fransa Lyonda
Sirha 2017 Lyon

“Sirha, Dünya yiyecek ve içecek sektörü’nin dönüm noktası ve yiyecek-içecek ve otelcilik endüstrilerindeki tüm profesyoneller ve  iş sektörleri için kaçırılmaması gereken bir organizasyon. Sektördeki tüm üreticiler tarafından hayal edilen son yenilikler ile her fuarda en iyiyi sunuyor. Sunulanlar her seferinde daha da yenilendi ve lider her zaman yaratıcılık: bu sene programda yeni organizasyonlar, yapımlar ve yarışmalar, ve ayrıca yeni hizmetler yer alacak.

Cömertlik ruhu içinde paylaşımda bulunmak için yiyecek-içecek endüstrisinin büyük ailesinin bir araya geldiği benzersiz atmosfer sayesinde, Sirha her zamankinden de büyülü bir organizasyon.Katılımcılar ve ortaklar benzer şekilde, sunduklarının en iyilerini Lyon’a getiriyorlar ve birinden diğerine gitgide daha güzelleşen stantlarda Ar&Ge çalışmalarının sonuçlarını sergiliyorlar.Yarışmalara gelince, Fransız ve uluslararası katılımcılar sınırlarını daha da zorlamaya çalışarak yeteneklerini en üst sınıra kadar test ediyorlar. Bu yarışmalar öykünmeye neden oluyor ve tüm işkollarını hem teknik hem de yaratıcılık anlamında öne çıkarıyorlar.

Sirha’nın coşkulu yoğunluğuna ve  sunduğu çözümlerin uygunluğuna katkıda bulunan şey bu. Hepimiz için heyecan yaratan şey bu. Ziyaretçilere, bulmayı umduklarının çok ötesinde harika bir deneyim sunan şey!

Ayrıca dünyanın her yerinden gelen şeflerin Ocak ayında Lyon’da toplanmalarının nedeni de bu.

DAHA İYİ BİR HAYAT İÇİN DAHA İYİ BİR YEMEK SERVİSİ

Şovun ana maksadı profesyonellerin satışlarını artırmalarına, verimliliklerini iyileştirmelerine ve hedeflerini aşmalarına olanak sağlamak.Ayrıca Sirha faydacı bir organizasyondur ve ziyaretçi odaklı aletler ve ısmarlama hizmetler sunar, böylece herkes ziyaretinden azami ölçüde faydalanır ve tedarikini en iyi tedarikçilerden sağlar.

Gelişimi ve yeniliği yönlendirmek için Sirha her zaman ileriye dönüktür ve ağının sürekli gözetimi ve dünyanın her yerinde düzenlediği birçok organizasyon sayesinde dünyaya bağlıdır.Yansıma yollarımız deşifre edilir ve partnerlerimizin, katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin kendi piyasalarını ve bunun yanında gelecekteki gelişimlerini de daha iyi anlamalarını sağlamak için tüm yapımlarımızda (Trends Book, Web TV, Food Book) paylaşılır.

Sirha bizim için birinci derecede önemli olan bir misyonu başarmak için kendisini yukarıdakilerin tamamına adamıştır: Daha iyi bir hayat için daha iyi bir yemek servisi. Şefler ve takımları için daha iyi, tüketiciler için daha iyi, gezegen için daha iyi…ve dolayısıyla iş kolu için daha iyi!

Yeni bir Sirha macerasına hepiniz hoşgeldiniz!”

 

Marie-Odile Fondeur, Managing Director of Sirha

 

Yorum Yazın