Haberler

Pizza İl Forno’dan anlamlı ziyaret

Editör Gurme
224 Görüntüleme
03 Kasım 2023 16:34
Son Güncelleme: 03 Kasım 2023 16:34
10. kuruluş yılını kutlayan Pizza İl Forno markası, yönetim ve çalışanlarından oluşan bir grupla Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında Anıtkabir’i ziyaret etti. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Türk Milleti’ne önce özgür bir ülke, sonrasında Cumhuriyet rejimini hediye edişinin yıldönümünde yapılan ziyarette, Pizza İl Forno ekibi Atatürk’ün mozalesine çelenk koydu ve saygı duruşunda bulundu.
Pizza İl Forno’dan anlamlı ziyaret

Gökmen Gastronomi bünyesinde faaliyet gösteren pizza restoran zinciri Pizza İl Forno, Cumhuriyetimizin 100. Yıldönümünde, Anıtkabir’i ziyaret etti. Ziyarette, Gökmen Gastronomi Yönetim Kurulu Üyesi Denizhan Gökmen, Pizza İl Forno CEO’su Caner Şener, Chef&Co Founder Utku Özer, Operasyon Koordinatörü Hasan Çalık ve Mutfak Genel Koordinatörü Kadir Demirci ile Pizza İl Forno çalışanları hazır bulundu.

2013 yılında Ankara Çankaya’da, küçük bir mahalle pizzacısı olarak doğan Pizza İl Forno, misafirlerine sunduğu İtalyan işi özgün lezzetler ve zengin içerikli mönüleriyle sektörüne farklı bir yaklaşım getirdi. 2015 senesinde şubeleşmeye başlayan marka, Bilkent’te açtığı ikinci restoranıyla kısa sürede Başkentli lezzet tutkunlarının müdavimi haline geldi. Ardından Ankara’nın farklı lokasyonlarında açtığı yeni noktalarla büyümesini sürdüren Pizza İl Forno, taş fırında pişen İtalyan işi pizzalarını önce Eskişehir’e ardından İstanbul’a taşıdı. Özellikle özellikle zengin vegan mönüsü, glüten free ve bitkisel içerikli mönüleriyle öne çıkan ve şu anda 20 şubeye ulaşan marka, şubeleşme atağını 10. kuruluş yılında da sürdürüyor. Pizza İl Forno’nun, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışına yönelik de şubeleşme planları bulunuyor.

Yorum Yazın