Haberler

İzabella Pizza Çerkezköy'de

Editör Gurme
2689 Görüntüleme
14 Kasım 2017 23:28
Son Güncelleme: 14 Kasım 2017 23:28
Kırklareli'nin; sevilen, lezzetli Pizza markası İzabella Pizza Çerkezköy şubesi açıldı.
İzabella Pizza Çerkezköy'de

Firma yeni açılan şubesi ile büyüme yolunda emin adımlarla devam ediyor. Kırklareli merkezli 1999 yılından başlayan lezzet serüveni müşterileri tarafından beğenilerek faaliyet gösteren İzabella Pizza 5. şubesi Çerkezköy de açıldı.

Açılışta firma sahibi; Hakan Akbulut, Çerkezköy şube sahibi yatırımcı iş adamı; Akif Polat davetliler ve Çerkezköylülerin katılımı ile gerçekleşti.

Hakan Bey: "Uzun yıllar Kırklareli de sevilen, lezzeti dilden dile yayılan bir firma oluşturduk. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli. Lezzetimize güvenerek imalatta, şubelerde özenle hazırlıklarımızla müşterilerimizi mutlu etmeyi hedefliyoruz."  dedi.

Akif bey: "Hakan Bey'i eskiden beri tanıdığı, güvendiği, öğrencilik yıllarında lezzetini beğendiği firmaya gözü kapalı bu projeye girdiğini yatırımcı olarak Çerkezköy İzabella Pizzayı açtık " dedi.

İzabella Pizza; Kırklareli, Lüleburgaz, Edirne, Babaeski, Çerkezköy ile büyüme hedeflerini emin adımla gerçekleştirmekte. Muadili markalara meydan okuyan lezzeti ile hayli iddialı. Klasik Pizza fikrini geleneksel Türk damak zevki ile birleştiren Hakan Bey'in özel çalışmaları ile çok beğenilen marka hızla büyümeye devam ediyor. Menüleri iştah açıcı, sevilen lezzetlerle, bol çeşitleri ile çok beğenilmekte.

Gurme Magazin Gazetesi olarak açılışta hazır bulunarak "lezzeti- lezzet severle, mekanları- müşteriler ile buluşturma hedefimiz"'e uygun bir firma bulmuş olmanın sevinciyle lezzetlerinin tadına baktık.

Yorum Yazın