Haberler

Dünya Mantıları Dumanti Yeşilköy'de

Editör Gurme
2208 Görüntüleme
10 Ocak 2019 15:15
Son Güncelleme: 10 Ocak 2019 15:15
Yıllardır Dünya mantılarını eşsiz lezzetini lezzet severlere sunan Dumanti Mantı Restaurant artık Yeşilköy'de.
Dünya Mantıları Dumanti Yeşilköy'de

Uzun yıllar Halkalı da hizmet verdikten sonra bu lezzetti daha bilindik merkezi bir yere taşıdı. Hamiyet Malkoç başarılı bir iş kadını olarak Dumanti markasını Dünya lezzetleri arasına sokmak için kaliteden ödün vermiyor. Kullandığı malzeme her zaman en iyisini kullanıyor. Bu da lezzetine yansıyor.

Kendine özel "Buhar Tabağı" içinde Nepal Mantısı, Uygur Mantısı, Özbek Mantısı, Gül Mantı, Çiçek Mantı, Çin Mantı ve Dumanti özel mantıları ile mükemmel bir tabak.

Fransız Mantısı, İtalyan mantıları, Kayseri Mantısı, Sinop Mantısı, Çıtır Mantı ile diğer lezzetlerde birbirinden güzel.

Kullandığı soslar özel, yoğurt kendi mayalaması olarak Hamiyet Hanımın özel bir ürünü.

Kahvaltı ayrı güzel, özel peynirleri, sucuk, kendi hazırladığı soslar, reçeller masada yerini alınca anlıyorsunuz.  

Cuma günleri Özbek pilavı günü rezervasyon şart kalmıyor. Çüçvere çorbası da soğuk kuş günlerinde şifa ve lezzet kaynağı. Mantı çorbası olur mu demeyin oluyor.

Bu mekana sabah gelip, öğlen yemeğini ve akşam yemeği ile sıkılmadan lezzetli menülerden seçim yapabiliyorsunuz.

Sıcak bir mekan huzur veriyor dekoru, müzikleri, sunum ve tabaklar hep aynı yere aynı yöne konması bile bu mekanı diğerlerinden ayırıyor. Çay, Kahve yanında özel kurabiyeler her gün değişmekte ve özel Tatlılarını finalde denemeyi tavsiye ediyoruz.

Yeşilköy Çarşı İstasyona yakın, Migros Karışında Yeşilköy Mahallesi, İstasyon caddesi Nurattin Biriz pasajı No: 17/2 Bakırköy İstanbul adresinde hizmet veriyor.

Rezervasyon: 90 (531) 495 42 27

www.dumanti.com

 

 

 

Yorum Yazın