Haberler

Alaçatı Ot Festivali’nde Kenan Doğulu Rüzgarı

Editör Gurme
470 Görüntüleme
30 Mart 2022 09:04
Son Güncelleme: 30 Mart 2022 09:04
Bu yıl 11’incisi düzenlenen milyonların katıldığı “Otların Rüzgârlı Öyküsü” Alaçatı Ot Festivali’nde Kenan Doğulu rüzgârı esti.
Alaçatı Ot Festivali’nde Kenan Doğulu Rüzgarı

Kenan Doğulu, Çeşme Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Alaçatı Ot Festivali kapsamında Alaçatılı sevenleriyle buluştu. Festival alanını dolduran Alaçatılılar Kenan Doğulunun en sevilen şarkılarıyla baharı karşıladı.

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Yeni Türkü “Zamansız” albümü için yorumladığı Yeşilmişik” şarkısını ilk kez seslendirerek konserine başlayan ünlü sanatçı Kenan Doğulu, Alaçatılı dinleyicilerinin yoğun ilgisiyle karşılandı. Festival ziyaretçileri Kenan Doğulunun şarkılarını hep bir ağızdan söyleyerek sanatçıya eşlik etti.

Her zaman olduğu gibi sahne performansıyla yine büyük beğeni toplayan Doğulu, festivalde unutulmayacak anlara imza attı. Müziği ve enerjisiyle olduğu kadar şıklığıyla da beğeni toplayan Doğulu, konserde Zeynep Tosun imzalı kıyafetiyle sahne aldı.

Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran konser sonunda sahneye çıkarak, Ot Festivalinde muhteşem anlar yaşatan Kenan Doğuluya teşekkür etti.

Yorum Yazın