Haberler

Acente ve Tur Operatörleri Emitt Galasında Lionel Hotel de Bir araya Geldi

Editör Gurme
998 Görüntüleme
01 Şubat 2019 00:54
Son Güncelleme: 01 Şubat 2019 00:54
23. EMITT  ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI AÇILIŞ GALASI 100 FARKLI ÜLKEDEN 800 ULUSLARARASI ACENTE VE TUR OPERATÖRÜNÜN KATILIMI İLE LIONEL HOTEL ISTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
Acente ve Tur Operatörleri Emitt Galasında Lionel Hotel de Bir araya Geldi

Türkiye’nin bulunduğu coğrafyadaki en büyük turizm fuarı olan Emitt 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı açılışı  Lionel Hotel İstanbul’un ev sahipliğinde muhteşem bir gala ile yapıldı.

Ülke tanıtımına katkıda bulunmak amacı ile 100 farklı ülkeden kültür, kongre, etkinlik, sağlık, düğün, inanç, gastronomi turları organize eden 800 uluslararası seyahat acentesi ve tur operatörü ve sektör paydaşlarının katılımı ile gerçekleştirilen  galanın açılış konuşmasını yapan Travel Shop Genel Müdürü Murtaza Kalender son 3 senedir başarı ile organize ettikleri Hosted Buyer ve FAM Trip programının dünyada benzerinin olmadığını, gelişmiş ülkelerdeki fuar organizatörleri tarafından merak uyandırdığını gururla belirterek “100’e yakın ülkeden, 800 tur operatörü ülkemizin tanıtımı için bir araya gelmez, neredeyse imkansızdır ama biz bunu EMITT için başardık” dedi.

Gala’da ev sahibi olarak söz alan Lionel Hotel Pazarlama ve Satış Direktörü Burçak Atak Türk Turizm’i adına yapılacak tüm projelerde sektörün görüş, öneri ve taleplerine açık ve iletişim için her zaman ulaşılabilir olduklarını dile getirdi. Burçak Atak “3. Yaşımızı sürerken,  3. defa EMITT Fuarına gelen tüm Hosted Buyer’ları otelimizde misafir etmekten onur duyuyoruz.  TravelShop Turkey ile uzun süreli partnerliğimiz devam edecektir. Birlikte yapacağımız aksiyonlar ile emeklerimiz karşılığını mutlaka bulacaktır.  Dileğimiz Hindistan Pazarında yaşanan vize sorununun en kısa sürede çözüme kavuşturulmasıdır. Son olarak, Türkiye Turizm Sektörünü genişletmek için zaman ve emek harcayan Sn. Murtaza Kalender'e teşekkür ederim. “ dedi.

Hint mutfağının baharatlı lezzetlerinin ve Dünya Mutfağından esintilerin ikram edildiği açılış galası Burcu Kısakürek ve orkestrası Disco Project performansı eşliğinde renkli görüntülerle son buldu.

Yorum Yazın